توجه، لطفا قبل از پرداخت موارد مد نظر را روی واتساپ هماهنگ فرمایید. حداقل مبلغ خرید ووچر جهت ارسال ۷۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

مرکز خرید فستیوال واتر‌فرانت سنتر‌ | festival waterfront centre
این مرکز خرید، یک فروشگاه خرده فروشی مجلل و یکی از شلوغ ترین مراکز خرید در دبی می باشد. مجموعه بی‌نظیری از رستوران ها و کافه‌ها و یک تجربه تفریحی باشکوه را در داخل یک شاهکار معماری گرد هم می‌آورد. فستیوال واتر‌فرانت سنتر، ترکیبی برجسته از مد بین‌المللی، منطقه‌ای و انواع خرده فروشان سطح بالا را همراه با جذابیت بازار قدیمی ترید‌ روتز‌ و بازار طلای دبی و بزرگترین غذاخوری سرباز در خاورمیانه عرضه می‌کند.

dubai-1

دو بخش از این مرکز خرید بر یک آب نمای بزرگ اشراف دارد و پیش بینی شده از نظر گردشگری مشهور خواهد شد هنوز در دست ساخت و تکمیل می باشد که می توانید از آن ها هم دیدن کنید. فاز های این مرکز خرید در حال افزایش است و دوست داران آن هم روز به روز بیشتر می شوند.

در این وادی بیش از صد رستوران، کافه و فروشگاه غذا دایر می باشد که نشان دهنده استقبال مردم است. سینماهای این مکان به ۱۲ تا رسیده و مراکز ورزشی مثل بولینگ و پارکینگ و مراکز تفریحی نیز برای خریداران فراهم شده است. حتی ظرفیت اتومبیل های پارکینگ ۱۳ هزار اتومبیل می باشد.

در طبقات مختلف به طور منظم موارد زیر به فروش می رسد که نام فروشگاه و عملکردشان نوشته شده است:

خريد-در-دبي

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *