توجه، لطفا قبل از پرداخت موارد مد نظر را روی واتساپ هماهنگ فرمایید. حداقل مبلغ خرید ووچر جهت ارسال ۷۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

قوانین حداقل و حد اکثر خرید

حداقل خرید رستوران و ووچر های مراکز تفریحی مبلغ ۵۰.۰۰۰ تومان می باشد.

به درخواست هایی که شرایط فوق را نداشته باشند رسیدگی نمی گردد.

با توجه به محدودیت در تهیه ووچر های غذایی در صورت تهیه بیش از ۳ عدد (و ۳ نوع رستوران مختلف) در صورت عدم امکان تهیه دبی ووچر این حق را دارد که ووچر غذایی مجموعه مشابه را جایگزین یا در صورت عدم تهیه مبلغ آن ووچر را مسترد گرداند.

در گاهی اوقات ارسال سفارشات صرفا رستوران مقدور نمی باشد. (یا با جایگزین کردن رستوران های پیشنهادی امکان ارسال ووچر هست)

 

قوانین استفاده از ووچر ها در دبی

ووچر ها در تمامی روز های سال بجز چند روز قابل استفاده می باشند. روزهایی که نمی توانید از این ووچر ها استفاده نمایید به شرح ذیل میباشند:

1- روز ملی امارات ۲ و ۳ دسامبر
2- روز قبل از کریسمس  ۲۴ دسامبر
3- روز کریسمس ۲۵ دسامبر (بعضی مراکز ممکن هست قبول کنن)
4- سال نو میلادی ۳۱ دسامبر
5- سال نو میلادی ۱ ژانویه
6- روز ولنتاین ۱۴ فوریه
7- عید فطر
8- عید قربان
9- روز آخر ذی الحجه

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دبی ووچر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دبی ووچر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خریدار می بایست خود نسبت به هزینه استفاده از مراکز تفریحی٬ زمان و نحوه دسترسی به مراکز آگاه باشد.
همچنین هماهنگی، اطلاع از زمان ارائه سرویس و خدمات بر عهده خریدار می باشد و در صورت تغییر در برنامه های مراکز تفریحی این مجموعه مسولیتی قبول نخواهد کرد هرچند که سعی بر آن است که تمامی قوانین و اخرین اطلاعیه از مراکز از طریق همین سایت بروزرسانی شود.

زمان ارسال کوپن ها

با توجه به رویکرد جدید شرکت اماراتی مبنی بر ارائه کوپن های تخفیف بصورت آنلاین و برروی اپلیکیشن سفارش هاش مشتریان محترم یک روز قبل از تاریخ پرواز شما به دبی از طریق تلگرام/واتس اپ و یا ایمیل به همراه توضیحات نحوه استفاده ارسال می گردد.

قوانین عودت هزینه ووچرها  (بروزرسانی برای ووچرهای ۲۰۲۳)

در صورت عدم استفاده مشتری از ووچرهای ارسالی٬ دبی ووچر امکان دریافت کوپن های استفاده نشده را برای مشتریان ایجاد کرده است. جهت عودت هزینه مشتری میبایست موارد استفاده نشده را طی حداکثر ۴۸ ساعت بعد از برگشت به ایران از طریق فرم ارسال پیام٬ چت آنلاین و یا تلگرام  به اطلاع مجموعه دبی ووچر برساند. بعد از بررسی ووچر ها مبلغ محاسبه شده با شرایط زیر واریز می گردد:

۱- در صورت عدم استفاده از یوزرنیم و پسورد تخصیص یافته جهت استفاده ووچر در اپلیکیشن مبلغی عودت نمی گردد.
۲- ووچر و کوپن های غذا شامل عودت و کنسلی نمی شوند.
۳- در صورت کنسل کردن سفارش قبل از صدور و ارسال یوزرنیم و پسورد ۵۰٪ مبلغ عودت می گردد.
۴- در صورت امکان کنسل شدن بلیط صادر شده (بلیط های بلند مدت) مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ تومان بابت کارمزد پیگیری و صدور از مبلغ سفارش کسر خواهد شد.
۵- هزينه رزرو تور، مبلغ بلیط و مبلغ وديعه تور شامل كنسلي نمي باشد.
۶- کنسل کردن اجاره خودرو بعد از درخواست رزرو شامل یک روز جریمه خودرو می باشد.
۷- در بازه زمانی ۱۵ نوامبر الی پایان سال میلادی مجموعه دبی ووچر بنا بر صلاحدید خود امکان قبول مرجوعی ووچر را دارد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که  ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دبی ووچر اقدام کند و همچنین از آنجا که دبی ووچر یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

نکات قبل از خرید و استفاده:
– محصولات ارایه شده در وب‌سایت به صورت آنلاین به فروش می‌رسند.
– مسئولیت‌های مربوط به خدمات ارائه شده محصول، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات محصول بر عهده شرکت اصلی می باشد.
– ساعات بازدید قیمت اصلی بلیط ها و سایر تغییرات باید توسط مشتری در سایت اصلی خود شرکت ها بررسی شود.

مالکیت حقوقی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است. هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نبوده و اکثر محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده اند. به دلیل آن که محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می‌شوند، کپی برداری از آن با ذکر آدرس وب سایت برای مقاصد غیر تجاری بلا مانع است. همچنین استفاده غیر شخصی از محتوای وب سایت نیز درصورت عدم داشتن اجازه کافی، ممنوع است. در غیر این صورت ما این اجازه را به خود می‌دهیم تا از فرد و وب سایت کپی کننده شکایت کرده و یا وب سایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نمائیم.

دسترسی به وب سایت

خدمات و محتوای این وب سایت به جز در مواردی خاص به صورت کامل رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین درصورت عدم دسترسی به این وب سایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وب سایت، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد. اگرچه محتوای این وب سایت بسیار قابل اعتماد است، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وب سایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد. تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.

حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وب سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری (ازجمله Google Webmasters و Google Analytics) جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط برای افزایش رضایت کاربران از این وب سایت استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند.

نمایندگی
دبی ووچر در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش ندارد و کلیه خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی انجام می‏‌شود.

 

شرایط و ضوابط کلی می باشند:

۱- تنظیم کردن جای نشستن بستگی به تعداد صندلیهای خالی‌ دارد که توسط راننده و یا راهنمای تور ترتیب داده میشود.

۲- زمان و ساعت سوار شدن و پیاده شدن در هر سفر قابل تغییر هست . که البته بستگی به میزان ترافیک و موقعیت مکانی شما نیز دارد.

۳- برخی‌ از مورد ذکر شده ممکن است در تعطیلات آخر هفته یا روزهای خاص تعطیل باشد که ما مسئولیت آن را قبول نمی‌کنیم.

۴- زمان دقیق ترانسفر (جا به جایی‌) ممکن هست بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه با زمانی‌ که در وب سایت ذکر شده است متفاوت باشد.

۵- لباسهای تابستانی و خنک برای اکثر ماه‌های سال مناسب هست ، هرچند که در فصل زمستان ممکن هست ژاکت لازم شود.

۶- داشتن عینک آفتابی، کرم ضدّ آفتاب و کلاه در مقابل آفتاب نیز توصیه میشود.

۷- حمل و نقل اختصاصی را می‌توان بر اساس درخواست برای همهٔ تور‌ها سازمان دهی‌ کرد.

۸- جا گذاشتن وسایل شخصی‌ مانند موبیل، دوربین، کیف پول و وسایل با ارزش دیگر در ماشین های تور بر عهده مسافر هست. راننده و راهنمای تور هیچ مسئولیتی برای آن قبول نمیکنند.

۹- کالسکه بچه بدون هماهنگی‌ قبلی‌ در هنگام رزرو اجازه ورود به ماشین را ندارد.

۱۰- کودکان بین ۳ تا ۱۲ سال برای فعالیت های آبی حتما باید همراه بزرگسال باشند.

۱۱- در روز‌هایی‌ که مراسم اسلامی و روز‌های ملی‌ اعلام می شود٬ تورها ممکن است با کمی تغییرات انجام شوند.
(عدم سرو نوشیدنی‌‌های الکلی و عدم برگزاری برنامه های رقص و آتش بازی)

۱۲- لطفا با دقت محتویات و اطلاعات هر تور را در وبسایت اصلی هر شرکت مطالعه کنید و آگاهی کافی را در زمینه زمان شروع تور ها٬ نکات و قوانین مربوط به هر تور را داشته باشید. مجموعه دبی ووچر و بریم دبی مسؤلیتی در خصوص عدم آگاهی شما ندارد.

۱۳- عکسبرداری از شهروندان امارات بخصوص بانوان، نهاد‌های نظامی، ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی اکیداً ممنوع می‌باشد.

۱۴- آشغال ریختن غیر قانونی هست و کسی‌ که مرتکب آن شده باشد جریمه میشود.

۱۵- سیگار کشیدن داخل فضاهای عمومی‌ ممنوع هست.

۱۶- در برخی‌ از تور‌ها به همراه داشتن اصل پاسپورت یا کارت شناسایی معتبر الزامی می‌باشد ما این اطلاعات را در نکات مهم ذکر کردیم پس لطفا اطمینان حاصل فرمائید که بخش اطلاعات مهم را خوانده‌اید. ما هیچگونه مسئولیتی در خصوص عدم پذیرش تور از شما به دلیل عدم همراه داشتن پاسپورت قبول نمی‌کنیم.

۱۷- ما صد در صد حق این را داریم که اگر مهمان سر موقع در مکان حضور پیدا نکند هزینه کامل تور را از وی بگیریم. (عدم امکان کنسلی به دلیل تاخیر مسافر)

۱۸- هزینهٔ پرداخت شده برای امکانات پس داده نمی‌شود.

۱۹- چنانچه عواملی غیر قابل پیشبینی‌ مانند ترافیک، خراب شدن ماشین،تاخیر از طرف مهمانان دیگر و شرایط آب و هوایی‌ رخ داد و باعث تاخیر یا لغو تور شد در صورت امکان تور دیگری جایگزین می‌کنیم.

۲۰- چنانچه مهمان سر موقع برای سوار شدن در محل حضور پیدا نکنند و ماشین از محل قرار برود، هیچ وسیلهٔ جایگزینی برای وی فرستاده نمی‌شود و همچنین هیچ بازپرداختی برای تور از دست رفته وجود ندارد.

۲۱- ما حق کامل را برای برنامه ریزی مجدد سفر یا مسیر، تنظیم قیمت ها، و یا حتی کنسل کردن تور را در هر زمان داریم چنانچه که متوجه بشویم که تور برای ایمنی‌ و راحتی‌ شما ضرر داشته باشد.

۲۲- چنانچه برنامه ای‌ که جزوی از پکیج تور بوده است را استفاده نکنید بازپرداختی برای هزینهٔ آن وجود ندارد.

۲۳- ووچر رستوران هایی که دارای چندین اپشن می باشد بصورت ووچر های موجود از هر اپشن ارسال می گردد.

 

زمان ارسال ووچر ها و بلیط ها:

با توجه به رویکرد جدید شرکت اماراتی مبنی بر ارائه کوپن های تخفیف بصورت آنلاین و برروی اپلیکیشن سفارش هاش مشتریان محترم یک روز قبل از تاریخ پرواز به دبی از طریق تلگرام/واتس اپ و یا ایمیل به همراه توضیحات نحوه استفاده ارسال می گردد.

در خصوص بلیط های خریداری شده پس از تنظیم و اعلام تاریخ مدنظر جهت بازدید از مراکز مورد نظر بلیط ها صادر شده و از طریق تلگرام/واتس اپ و یا ایمیل برای مشتریان محترم ارسال می گردد.

نکته: قوانین مربوط به خرید ها از سایت DubaiVoucher.ir می باشد و بلیط هایی که از سایت BerimDubai.com تهیه می شود در کلیه ۳۶۵ روز سال با توجه به تاریخ درج شده برروی بلیط معتبر بوده و قابل استفاده می باشند.)

بر اساس ضوابط در دبی این ووچر ها کاملا قانونی بوده و تمامی طرفین قرارداد تور های تفریحی ملزم به اجرای آن می باشند.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.