توجه، لطفا قبل از پرداخت موارد مد نظر را روی واتساپ هماهنگ فرمایید. حداقل مبلغ خرید ووچر جهت ارسال ۷۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

آب و هوای شهر دبی برای سفر یکی از مهمترین موارد مسافرین می باشد. دبی یکی از بزرگترین قطب های گردشگری دنیاست، با اینکه دبی در فصل های گرم سال هم توریست پذیر است ولی در فصل های سرد سال جز معدود مقصد های گردشگری است یا دست کم برای ایرانیان نزدیکترین و مرقون بصرفه ترین مقصد گردشگری خارجی می باشد و کشور های جنوب شرق آسیا مانند تایلند، مالزی و اندونزی در رتبه های بعدی قرار میگیرند.

میانگین دما آب و هوای شهر دبی برای سفر در ماه های مختلف سال

ماه آگوست (مرداد-شهریور) با میانگین دمای ۳۶ درجه بالای صفر گرمترین ماه و ژانویه (دی-بهمن) با میانگین دمای ۱۹ درجه سلسیوس خنک ترین ماه در دبی می باشد.

میانگین میزان بارش باران دبی در ماه های سال

بارش باران یک رحمت الهی است، ولی برای توریست ها یک معضل محسوب میشود. از این بابت دبی برای توریست ها خیلی مناسب است و روزهای بارنی کمی دارد، پس نگران نباشید. احتمال بارش باران در سال کمتر از 7% میباشد.

میانگین ساعات آفتابی دبی در ماه های سال

میانگین ساعت های آفتابی دبی بین 8 تا 12 ساعت می باشد و از ماه ژانویه، فوریه و دسامبر 8 ساعت است، برای ماه مارس و نوابر 9 ساعت، برای ماه آپریل، اگوست، سپتامبر و اکتبر 10 ساعت، برای ماه می و جولای 11 ساعت است و بلندترین روز های سال و گرما در ماه جون می باشد.

میانگین دمای آب دریا دبی در ماه های سال

بهترین زمان برای شنا در دریا ماه آگوست (گرم ترین ماه) می باشد.

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *