انتخاب نوع
۲۹.۹۰۰ تومان

ویژگی ها

به ازای پرداخت کامل هزینه یک بلیت در گیشه فروش بلیت و ارائه این ووچر (کوپن) دو عدد بلیت ورودی دریافت می کنید. ووچر ۲۰۱۹ می باشد.

قیمت اصلی

۱۰۰ درهم
آدرس :  سیتی سنتر دیره، مردیف و امارات مال
وب سایت:  magicplanetmena.com
ساعت :  ۱۰ صبح تا ۲۲ شب

توضیحات

سیاره ی جادویی

ساعات کاری : ۱۰ صبح الی ۱۰ شب

سیاره ی جادویی، یک مرکز سرگرمی خانوادگی پیشرو در منطقه بوده و به عنوان یکی از ده جاذبه ی برتر برای خانواده ها رتبه بندی می شود و انواع بازی ها، سواری ها و سایر فعالیت های لذت خانوادگی یک روزه را برای مهمانان به ارمغان می آورد. سیاره ی جادویی به عنوان مرکز سرگرمی خانوادگی برتر در امارات متحده ی عربی از جاذبه هایی برخوردار است که برای تمام سنین و سلیقه ها مناسب است و از جدیدترین و پیشرفته ترین بازی های ویدئویی گرفته تا انواع سواری های مهیّج(که آدرنالین بسیاری در بدن تولید می کنند)، شبیه سازها و غیره در آن وجود دارد.

چه به دنبال هیجان و ترس باشید وچه به دنبال شادی، امروز می توانید از سیاره ی جادویی بازدید کرده و از دنیای ماجراجویی لذت ببرید.

آیا دوست دارید مهارت های خود درباره ی آخرین بازی های ویدئویی را امتحان کرده و در حال بازی برای خود جوایز باورنکردنی به دست آورید ؟ سیاره ی جادویی از بازی های کلاسیک گرفته تا جدیدترین و پیشرفته ترین بازی هایی را دارد که این ضمانت را می دهد که مهارت شما را محک زده و به شما فرصت بدهد که از ساعات بی شمار سرگرمی در گذرگاه های بازی های ما لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *