مرکز‌خرید اوت لت دبی

دسته بندی : بلاگ, مراکز خرید ۹ تیر ۱۳۹۵ کیوان نصرتی

مرکز‌خرید اوت لت دبی

Dubai Outlet Mall

اوتلت مال outlet mall مرکز خرید بسیار بزرگ، با مجموعه ای از فروشگاه های معتبر می باشدکه بیش از ۱۲۰۰ نوع از مارک های معروف و شناخته شده جهان گردهم آمده اند از قبیل لبس، کیف و کفش، عطر، جواهرات، زینت آلات، مبلمان، کامپیوتر، موبایل و … که بین ۳۰٪ تا ۹۰٪ در طول سال تخفیف خورده است که این اجناس، همان اجناسی می باشند که در نمایندگی های داخل شهر فروش نرفته اند به این فروشگاه آورده می شود و با تخفیف های بسیار خوبی به فروش گذاشته می شود.

dubai-outlet-mall

این فروشگاه یک شهربازی (چاکی چیز) برای کودکان در هر سنی تعبیه شده، که خریداران و گردشگران تور دبی به راحتی می توانند کودکان خود را ساعاتی در آنجا بگذارند. این شهربازی دارای سیستم امنیتی مخصوص و مهر ورودی نامرئی برای هر کودک بوده که توریست ها با خیال راحت می توانند فرزندان خود را زیر نظر مراقب و بدون هزینه ی اضافی برای ساعتها در چاکی چیز بسپارند و مشغول خرید باشند. این مرکز خرید دارای یک سالن استراحت بوده است و مسئولین و راهنمایانی که به ۱۵ زبان از جمله فارسی مسلط هستند تا شما را راهنمایی و هدایت کنند.
اگر در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به اوتلت مال بروید با خرید هر ۱۰۰ درهم می توانید یک فنجان قهوه مهمان این مرکز باشید. در روزهای دوشنبه، بازاری که به دوشنبه بازار معروف است تمامی اجناس این فروشگاه را به نصف قیمت به حراج گذاشته می شود..
ساعت کاری این مرکز خرید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب می باشد. این مرکز خرید در جاده العین قرار دارد و شما می توانید با تاکسی و یا با اتوبوس به این مرکز خرید بروید و یا اگر قصد رفتن با مترو را دارید تنها خط ۶۶ و ۶۷ اتوبوس هست که از ایستگاه برجمان شما رو ظرف ۴۰ دقیقه به این مرکز می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مناطق گردشگری دبی